• کاتر پلاتر گرافت مدل ce - 7000 همراه با پایه در عرض 60 دقیق و سریع و مناسب برای برش شبرنگ، روزرنگ، ونیل و رول های حرارتی ساخت کشور ژاپن  یک سال گارانتی و پنج سال خدمات فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  980,000,000 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • کاترپلاتر میماکی مدل cg-130fxII plus ساخت کشور ژاپن  یک‌سال گارانتی و ده‌سال خدمات پس از فروش  جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید. تحویل ۳۰ الی ۴۵ روز کاری حمل هوایی 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • کاترپلاتر جگوار با پشتیبانی شرکت GCC در مدل سری ۵ با عرض ۶٠ سانت محصول کشور ژاپن دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.  قیمت ۵٠٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال

  540,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  کاترپلاتر جگوار با پشتیبانی شرکت GCC در مدل سری ۵ با عرض ١٣٠ سانت  محصول کشور ژاپن دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.  قیمت١.٠٠٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال

  1,000,000,000 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کاترپلاتر میماکی مدل cg-60SR III عرض ۶۰ سانت بسیار با کیفیت و کارایی دقیق و خوب ساخت کشور ژاپن یک‌سال گارانتی و خدمات پس از فروش جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • خرید محصول

  کاتر پلاتر گرافت مدل ce lite-50 در عرض 50 سانت برش نیم تیغ و تمام تیغ  دقیق و سریع و مناسب برای برش شبرنگ، روزرنگ، ونیل و رول های حرارتی تا ضخامت 1 میلی متر ساخت کشور ژاپن  یک سال گارانتی و پنج سال خدمات فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  370,000,000 ریال ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • کاترپلاتر کامئو سری ۴ پرو عرض ۶۰  ساخت ایالت متحده آمریکا یک‌سال گارانتی و پنج‌سال خدمات پس از فروش برای اطلاعات بیشتر تماس خاصل فرمایید.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • کاترپلاتر ایگل-وان پلاس در عرض های ۶۰ و ۱۲۰ با کارایی آسان و عملکرد در سطح عالی ساخت کشور چین بهترین در میان دستگاه های ساخت چین یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کاتر پلاتر گرافت مدل ce - 7000  در عرض 60 دقیق و سریع و مناسب برای برش شبرنگ، روزرنگ، ونیل و رول های حرارتی ساخت کشور ژاپن  یک سال گارانتی و پنج سال خدمات فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  880,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • GRAPHTEC FC9000-140 کاترپلاتر گرافتک مدل fc9000 در عرض ۱۴۰ قدرتمندترین کاتر‌پلاتر در نوع برش های دقیق رول های لانه‌زنبوری و ترافیکی ۱۰ ساله و ۱۵ ساله به صورت تخصصی ساخت کشور ژاپن یک‌سال گارانتی و پنج‌سال خدمات پس از فروش جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  3,850,000,000 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • EAGLE 2 کاترپلاتر ایگل-تو در عرض های ۶۰ و ۱۲۰ با کارایی آسان و عملکرد در سطح عالی و قدرتمند تر از نسل قبلی کاترپلاتر های ایگل عرضه می‌گردد.  ساخت کشور چین بهترین در میان دستگاه های ساخت چین  یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  199,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بیشترین سرعت و قدرت را در صنعت کاترپلاتر با کمترین هزینه تجربه کنید.موتور سرو و بیصدا فشار تیغ ۱۰۰۰ گرمی سرعت ۱۲۰۰ میلی متر بر ثانیه سیستم دوربری دوربین

  555,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف